Szkolenia Przeciwpożarowe

Szkolenia przeciwpożarowe – Szkolenia Ppoż

Każdy pracodawca ma obowiązek zorganizowania szkolenia przeciwpożarowego. Przeprowadzenie takiego szkolenia jest bardzo ważne, wiedza nabyta podczas szkolenia pozwala zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy, szkolenie gwarantuje podstawową wiedzę na temat tego, jak pracownicy powinni się zachować w przypadku pożaru.

Szkolenia przeciwpożarowe w Rzeszowie

Jeśli musisz przeprowadzić w swojej firmie, na terenie Rzeszowa i okolic, szkolenie przeciwpożarowe zgłoś się do nas, nasi eksperci posiadają gruntowną wiedzę na temat działań w razie pożaru. Twoi pracownicy zostaną przeszkoleni w odpowiedni dla ich stanowisk pracy sposób, zyskają wiedzę jak obsłużyć sprzęt gaśniczy ale nie tylko. Wyjaśnimy jakie mogą być przyczyny pożarów w miejscu ich pracy, dzięki czemu będą mogli wdrożyć odpowiednią profilaktykę, pozwoli to na zmniejszenie ryzyka powstania ognia w miejscu pracy. Szkolenie przeciwpożarowe jest jednym z obowiązkowych elementów każdego szkolenia BHP, każdy nowy pracownik powinien zostać przeszkolony w terminie 6 miesięcy od przyjęcia a szkolenie powinno być dostosowane do specyfiki pracy. Nasza firma zapewnia szkolenia nie tylko dla pracowników ale też dla pracodawców czy kierowników. Przeszkolenie pracodawców jest równie ważne, zyskując wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej zyskujesz bezpieczeństwo. To co wyróżnia nasze szkolenia to fakt, że prowadzimy też ćwiczenia praktyczne, nie poprzestajemy na suchej teorii, która w razie zagrożenia nie jest tak ważna jak faktyczne działanie. Pokażemy Tobie i Twoim pracownikom jak należy zachować się w sytuacji pożaru, jak poprawnie obsłużyć gaśnice, hydrant wewnętrzny czy uruchomić alarm. Uważamy, że szkolenie jest pełne dopiero kiedy połączy się teorię z praktyką.

Przeprowadź szkolenie u siebie

Nasza firma specjalizuje się w szkolenia ppoż, skontaktuj się z nami a otrzymasz potrzebną wiedzę, która pozwoli Ci zwiększyć bezpieczeństwo w swojej firmie. Ty i Twoi pracownicy zostaniecie odpowiednio przeszkoleni w działaniach przeciwpożarowych. Szkolenia przeprowadzi wykwalifikowany pracownik, który omówi najważniejsze punkty zasad bezpieczeństwa, zaprezentuje wiedzę w praktyce i odpowie na każde pytanie. Wszystko po to byś Ty i Twoi pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.