Szkolenia BHP Rzeszów

Szkolenia BHP Rzeszów

Zorganizowanie szkolenia z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Takie szkolenia mają istotny wpływ na bezpieczeństwo ludzi podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy, dlatego powinny być prowadzone przez profesjonalistów z tego zakresu.

Szkolenia BHP w Rzeszowie

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie Rzeszowa, okolicy oraz całego podkarpacia. Prowadzimy szkolenia zarówno wstępne, jak i okresowe. Dostosujemy szkolenie do każdego rodzaju stanowiska pracy. Nasze szkolenia łączą w sobie założenia teoretyczne z ćwiczeniami praktycznymi. Zapoznamy Ciebie i Twoich pracowników z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Odpowiemy na każde pytanie i przeprowadzimy ćwiczenia praktyczne. Pokażemy jak poprawnie przechowywać i używać gaśnic, hydrantów wewnętrznych. Zapoznamy Twoich pracowników z możliwymi zagrożeniami na ich stanowisku pracy. Wskażemy możliwe drogi i pokażemy jak poprawnie przeprowadzić akcje ewakuacyjną. Zagwarantujemy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, które są obowiązkową częścią szkoleń BHP. Przeprowadzamy ćwiczenia na wypadek pożaru, pokazujemy jak zachować się podczas akcji ewakuacyjnej czy ratunkowej. Prowadzimy instruktaż stanowiskowy, po którym przeprowadzamy sprawdzian wiadomości, wszystko to po to by zagwarantować Tobie i Twoim pracownikom gruntowne przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Profesjonalne szkolenia dla Twojego bezpieczeństwa

Jeśli szukasz osób, które przeszkolą Twoich pracowników w zasadach BHP skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalne podejście i znajomość tematu jak nikt inny w Rzeszowie i okolicach. Posiadamy gruntowną wiedzę na temat przepisów bezpieczeństwa i chętnie się tą wiedzą dzielimy. Zawsze pracujemy z pełnym zaangażowaniem, po to by nasze szkolenia nie były wykładem zasad ale też ćwiczeniem praktycznym, które gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twoich pracowników.

Zapraszamy do kontaktu!