Systemy oddymiania

Systemy oddymiania Rzeszów

Projektując budynek, warto wziąć pod uwagę system oddymiania. Odpowiednio dobrany system oddymiania jest istotny nie tylko ze względów prawnych, jest przede wszystkim dodatkową ochroną życia człowieka. System oddymiania pozwala na odprowadzenie z budynku zarówno gorącego powietrza, jak i niebezpiecznych gazów, które tworzą się podczas pożarów.

Kompleksowe systemy oddymiania

Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem wszystkich najpopularniejszych w Polsce systemów oddymiania. Najpopularniejszy z nich to system oddymiania grawitacyjnego. System oddymia pomieszczenia przez centrale, która odpowiednio steruje klapami oddymiającymi, przez które odprowadzane są gazy i dym. Do instalacji dobieramy odpowiednie napędy, pneumatyczne lub elektryczne.

Drugim systemem jest oddymianie mechaniczne, polega na odprowadzaniu dymu i niebezpiecznych gazów przez układ wentylatorów wyciągowych. Wentylatory zasilane są z głównego włącznika prądu w budynku. System oddymiania to też czujniki dymu, które również są w naszej ofercie, zamontujemy je dla Ciebie, by podnieść bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. Nie wiesz, który system będzie odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać najlepszy system dla Twoich potrzeb. Dobierzemy odpowiedni system po oględzinach budynku, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, tak byś podjął najlepszą możliwą decyzję.

Systemy oddymiania – montaż i konserwacja

Korzystając z naszych usług masz pewność, że doradzimy Ci krok po kroku, jaki system wybrać i dlaczego. Zajmiemy się jego montażem i regularną konserwacją, tak by Twoje budynki były bezpieczne. Zainstalujemy całe systemy zaczynając od centrali, przez przycisk oddymiania, aż po klapy lub wentylatory, a wszystko to zgodnie z najnowszymi przepisami obowiązującymi w Polsce. Wybierając nasze usługi otrzymujesz kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich montowanych przez nas systemów. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo najlepiej w Rzeszowie oraz na Podkarpaciu.

Sprawdź naszą ofertę